back to top content חזרה למעלה

כאן מוצאים פתרון לכל צורך של שירות וצרכנות

חפש איך שנוח לך: משרד ממשלתי, חברה, קטגוריה, בעל מקצוע או שירות

מי אנחנו ולמה לינקלי בכלל בא לעולם?

וקצת על פריצת הדרך של לינקלי עבורך כלקוח

לינקלי (LINKLY) בא לעולם לאחר שמייסד האתר, מר אייל זמיר, חווה על בשרו את הבירוקרטיה בתקופה פחות נוחה בחיים ולאחר משבר משפחתי וקריסה כלכלית. אייל התחייב לעצמו שבתום תקופה זו הוא לא רק יקטר, אלא ייקח יוזמה ויעשה מעשה במטרה לנצח את הבירוקרטיה. בסיס הרעיון של אתר לינקלי הוא להיות הבמה הדיגיטלית המרכזית והיעילה ביותר בישראל, שתפקידה להקל עליך, האזרח והלקוח, שנזקק לשירות מגופים ציבוריים ומגופי שירות לקוחות גדולים.
מנוע החיפוש של לינקלי חוסך לך זמן ועצבים מיותרים ומביא אותך בקליק בול למיקום המדויק של מה שאתה צריך כלקוח, כולל יצירת קשר מיידי במגוון אפשרויות זמינות.  לאתרי האינטרנט הרבים ברשת אין סטנדרט אחיד, ההיפך הוא הנכון: קשה מאוד לפעמים "להבין" אותם וצריך "לחקור" אותם כדי לנסות למצוא בהם את מה שאתה צריך. הם כל כך שונים זה מזה במבנה ובמיקום הפרטים, בהיקף התפריט, בכותרות, באפשרויות צור קשר, בפונטים, בצבעים ועוד. תאר לעצמך מצב שבכל צומת בכביש לא היה סטנדרט אחיד של חוקים, של צבעים ברמזור, של סדר הופעת הצבעים וכו'.... מצב כזה היה גורם בוודאות להיסוס, חוסר בטחון, פקקי תנועה וככל הנראה ליותר תאונות דרכים ונפגעים. כל אתר אינטרנט הוא למעשה צומת שכזו. אין אחד דומה למשנהו. לינקלי מביא בשורה מהפכנית בכל הקשור לחווית המשתמש שלך כגולש וקובע סטנדרט חדש ומוביל, אחיד וידידותי שקל לך להתמצא בו. אין יותר צורך לחפש בכל אתר האם נמצא מידע והיכן הוא נמצא. כל הצרכים שלך כלקוח וכצרכן מרוכזים בלינקלי במבנה ויזואלי אחיד שמהווה גשר ישיר לצורך שלך בכל אתר ואתר: מיקום הפרטים והנושאים זהה עבור כל האתרים, כל סוג של ארגון "בנוי" באופן זהה.

בנוסף לגופים הציבוריים תוכל גם לאתר ולהתחבר בקלות לכל העסקים, בעלי מקצוע ופרילנסרים בישראל. בלינקלי הכוח עובר ללקוחות. בקרוב, תופעל באתר האפשרות שלך לפרסם בקלות מכרז חכם לצורך קבלת הצעות מחיר בכל תחום מבעלי מקצוע ופרילנסרים. במקום לחפש באתרים ולבזבז זמן יקר בניסיון לאתר שירותים ובעלי מקצוע ולבצע השוואות מחירים, תבחר מהר ופשוט את מה שאתה צריך, תקליק וזהו. בעלי המקצוע כבר יצרו אתך קשר. המנגנון יותאם כך שפנייתך תופנה רק למי שמסוגל לתת פתרון ומענה מדוייק לצורך שלך. תוכל גם לחסוך לא מעט כסף, העסקים ובעלי המקצוע יתחרו על הכיס שלך וזה יבוא לידי ביטוי בהצעת המחיר שתקבל.
מנוע החיפוש של לינקלי מאפשר לך לחפש איך שנוח לך בשפה חופשית. ארגון המידע של השרותון הציבורי של לינקלי וגם של עסקים ובעלי מקצוע, מתבסס על קטגוריה ראשית, כגון: משרדים ממשלתיים / רופאים, קטגוריה משנית, כגון: משרד התחבורה / רופאי שיניים, סוג העסק, כגון: משרד הרישוי / דוקטור כהן, מאפיינים של כל עסק, כגון: הלבנת שיניים, מיקום גיאוגרפי, כגון: אזור / ישוב. לכל ארגון ועסק בלינקלי יש דף עסק נפרד ובמבנה בו המידע מוצג לך באופן קבוע וידידותי. בנוסף למגוון אפשרויות חיבור מהיר ויצירת קשר בקליק, כגון: פניות הציבור / אימייל, תמצא גם קישורים ישירים ספציפיים בהתאם לצורך שלך, כגון: טפסים ואישורים / מרכז מידע / תמיכה טכנית / שעות פתיחה, קישורים לרשתות החברתיות של הארגון או העסק, כגון: פייסבוק / טוויטר ועוד.
מאחלים לך שימוש מועיל, בטוחים שתמצא בלינקלי ערך מוסף ותועלת ממשית.
קשובים לכל צורך, הצעה ובקשה בכל נושא באמצעות צור קשר.

בלינקלי מובילים את החיפוש באינטרנט בישראל

264,733 עסקים

82,285 גולשים במצטבר

9 דירוגים

179,625 צפיות מצטברות בעסקים

1,590 שירותים ממשלתיים
154 מוקדי שירות
171,064 בעלי מקצוע
172,808 מגון השירותים

ממש כדאי לך להרשם כאן ולקבל מאתנו עדכונים
מעניינים שיחסכו לך זמן וכסף