back to top content חזרה למעלה

כאן מוצאים פתרון לכל צורך של שירות וצרכנות

חפש איך שנוח לך: בעל מקצוע, מוצר, שם עסק, משרד ממשלתי או ארגון ציבורי

ההרשמה, מסלולי המנויים והחבילות ומנגנון הצעות מחיר - יופעלו בקרוב!

הנה הסבר לגבי אפשרויות קידום העסק שלך בלינקלי!

לינקלי (LINKLY)- החיפוש המוביל באינטרנט בישראל, הוא הזירה הדיגיטלית הרחבה, המתקדמת והמשתלמת ביותר בישראל עבור עסקים, בעלי מקצוע ופרילנסרים.
כפלטפורמה מרכזית ידידותית ויעילה, המאפשרת לכל אזרח למצוא, להתחבר בקליק ולפתור ממקום אחד כל צורך הקשור למשרדי ממשלה ומוסדות ציבוריים, פוטנציאל הלקוחות עבור העסקים הוא משמעותי מאוד. כבעל עסק, תשתמש בעצמך בלינקלי כאזרח, אך אינך יכול להרשות לעצמך שלא להיות נוכח בלינקלי כעסק המספק שירותים ללקוחות.
בקרוב, תופעלנה בלינקלי עבור בעלי עסקים אפשרויות של חבילות ומסלולים מגוונים לצורך קידום העסק.
מסלולי מנויים - הנוכחות הבסיסית היא בסוגים של מסלולי מנויים וראשית דבר, יצויין כי עסקים יוכלו להופיע בלינקלי ולזכות בחשיפה רחבה במסגרת מסלול של מנוי חינמי לחלוטין. רכישת חבילות נוספות מהסוגים המפורטים בהמשך תתאפשר גם במסגרת מסלול המנוי החינמי.
עסקים רבים כבר רשומים בלינקלי עם פרטים בסיסיים. כבעל עסק, תוכל כבר עכשיו לבדוק באמצעות מנוע החיפוש האם אתה רשום בלינקלי.
מומלץ להרשם לניוזלייטר כדי לקבל עדכון מייד כאשר כל האפשרויות תהיינה זמינות בקרוב. לאחר קבלת העדכון תוכל לבצע תהליך הרשמה פשוט, ידידותי ומהיר וללא כל התחייבות. בתום ההרשמה יוקצה לך דף עסק עצמאי מתקדם ותוכל לעדכן בו את פרטי העסק שלך ולנצל את מקסימום האפשרויות החינמיות. תקבל כמובן סיסמא ושם משתמש לניהול האזור האישי שלך. 
פרט למסלול המנוי החינמי, יהיו 2 מסלולי מנויים מורחבים בתשלום. המסלולים הינם המשתלמים והמתקדמים ביותר בישראל. בכל מסלול משתנה היקף הפיצ'רים שמאפשר חשיפה ודרכי יצירת קשר מיידי על ידי לקוחות וצרכנים.
זירת העסקים של לינקלי היא ברורה, נוחה ומתקדמת, אין תשלום על כל חשיפה של העסק, אין תשלום על קליקים או פעולות בדף העסק, אין תשלום על חיוג לעסק וגם אין הפתעות בחשבונית. הכל כלול ואין מסחטת כספים.

גם במסלול החינמי ניתן להרשם לנוכחות באזורים גיאוגרפיים ולבחר מילות מפתח ללא הגבלה, ניתן לכלול בפרטי העסק את אתר האינטרנט ואת ערוצי המדיה והרשתות החברתיות שלך ועוד. פרט למסלולי המנויים, תוצענה לך כבעל עסק אפשרויות קידום נוספות בתשלום:
חבילות לידים - כל סוגי חבילות הלידים בלינקלי מבוססות אך ורק על רלוונטיות והתעניינות "חמה" בזמן אמת, מצד לקוחות וצרכנים המחפשים פתרונות מיידיים הקשורים לתחומי העסק שלך.
מנגנון הבקשה לקבלת הצעות מחיר בקליק בשיטת המכרז המוגבל, יפעל בלינקלי בשיטה חדשנית הקובעת סטנדרט חדש ומוביל בתחום, המשתלמת מאוד עבורך כבעל עסק. תהיה לך שליטה מלאה בקצב הלידים שתקבל, תתמודד ותתקדם לכיוון סגירת עסקאות באופן ריאלי עם מספר מוגבל מאוד של מתחרים, תחליט רק בזמן אמת האם לרכוש ליד מתוך בנק הלידים שלך ובהתאם למידת היכולת שלך לטפל בו ולמידת ההתאמה המלאה של הפתרונות האפשריים שלך לצרכי הלקוח. 
חלק מחבילות הלידים המוצעות מתבססות על מנגנון הצעת המחיר וחלק על בקשות אישיות להצעת מחיר ישירות מדף העסק שלך בלינקלי.
חבילות קידום ופרסום - חבילות הקידום והפרסום של לינקלי יאפשרו לעסק שלך להיחשף בשלושת המקומות הראשונים והמובלטים, בכל חיפוש הקשור לתחומי העסק. ההופעה בעת חיפוש על ידי לקוחות פוטנציאליים, תהיה קבועה בהתאם לקטגוריה המשנית המבוקשת (לדוגמה: עורך דין לענייני משפחה) והמיקום הגיאוגרפי הנבחר, ותהיה רנדומלית בהתאם לקטגוריה הראשית (לדוגמה: עורכי דין ומגשרים) והמיקום הגיאוגרפי הנבחר. רכישת חבילת קידום ופרסום מוגבלת לשלושה עסקים בלבד בכל קטגוריה משנית באזור הנבחר ובשיטת כל הקודם זוכה.
האזור האישי שלך - היקף החשיפות ונתוני הביצוע של החבילות מתעדכן באופן שוטף וניתנת לך האפשרות לשלוט במידע ולעדכן את דף העסק. עדכון סטאטוס הטיפול בלידים שלך מתבצע גם הוא מהאזור האישי, שתוכנן באופן מתקדם וידידותי לתפעול. 
המלצה - מומלץ להירשם לתפוצת הניוזלייטר של לינקלי, אנו מתחייבים לעדכן אותך בזמן אמת על תחילת הפעילות לעסקים וגם תקבל מאתנו טיפים תקופתיים לניהול העסק שלך.

בלינקלי מובילים את החיפוש באינטרנט בישראל

264,704 עסקים

35,621 גולשים במצטבר

8 דירוגים

113,698 צפיות מצטברות בעסקים

1,590 שירותים ממשלתיים
154 מוקדי שירות
171,064 בעלי מקצוע
172,808 מגון השירותים

ממש כדאי לך להרשם כאן ולקבל מאתנו עדכונים
מעניינים שיחסכו לך זמן וכסף