back to top content חזרה למעלה

כאן מוצאים פתרון לכל צורך של שירות וצרכנות

חפש איך שנוח לך: בעל מקצוע, מוצר, שם עסק, משרד ממשלתי או ארגון ציבורי

בעל עסק/פרילנסר - קדם את העסק שלך! הרשם עכשיו חינם ללינקלי עסקים. בהצלחה!

הנה הסבר לגבי אפשרויות קידום העסק שלך בלינקלי!

לינקלי (LINKLY)- החיפוש המוביל באינטרנט בישראל, הוא הזירה הדיגיטלית הרחבה, המתקדמת והמשתלמת ביותר בישראל עבור בעלי עסקים, בעלי מקצוע ופרילנסרים.
כפלטפורמה מרכזית ידידותית ויעילה, המאפשרת לכל אזרח למצוא, להתחבר בקליק ולפתור ממקום אחד כל צורך הקשור למשרדי ממשלה ומוסדות ציבוריים, פוטנציאל הלקוחות עבור לידים לעסקים הוא משמעותי ביותר. כבעל עסק, תשתמש בעצמך בלינקלי כאזרח, אך אינך יכול להרשות לעצמך שלא להיות נוכח בלינקלי כעסק המספק שירותים ללקוחות.
בלינקלי קיימות לבחירתך חבילות ומסלולים מגוונים לקידום העסק:
מסלולי מנויים לעסקים - הנוכחות הבסיסית היא בסוגים של מסלולי מנויים וראשית דבר, יצויין כי עסקים ופרילנסרים יכולים להופיע בלינקלי ולזכות בחשיפה רחבה במסגרת מסלול של מנוי חינמי לחלוטין. רכישת חבילות קידום ופרסום נוספות המפורטות בהמשך, מתאפשרת גם במסגרת מסלול המנוי החינמי לעסקים.
תהליך ההרשמה פשוט, ידידותי ומהיר וללא כל התחייבות. בתום ההרשמה יוקצה לך דף עסק עצמאי מתקדם בלינקלי ותוכל לעדכן בו את פרטי העסק שלך ולנצל את מקסימום האפשרויות החינמיות. תקבל כמובן סיסמא ושם משתמש לניהול האזור האישי שלך בלינקלי. 
פרט למסלול המנוי החינמי בלינקלי, קיימים 2 מסלולי מנויים מורחבים בתשלום. המסלולים הינם המשתלמים והמתקדמים ביותר בישראל. בכל מסלול משתנה היקף הפיצ'רים שמאפשר לעסק שלך חשיפה ודרכי יצירת קשר מיידי מצד לקוחות וצרכנים.
זירת העסקים של לינקלי היא ברורה, נוחה ומתקדמת, אין תשלום על כל חשיפה של העסק, אין תשלום על קליקים או פעולות בדף העסק, אין תשלום על חיוג לעסק וגם אין הפתעות בחשבונית. הכל כלול בלינקלי ואין מסחטת כספים.

גם במסלול החינמי ניתן להרשם לנוכחות באזורים גיאוגרפיים ולבחור מילות מפתח ללא הגבלה, ניתן לכלול בפרטי העסק את אתר האינטרנט ואת ערוצי המדיה והרשתות החברתיות שלך ועוד.
בנוסף לסוג המנוי שבחרת, קיימות אפשרויות נוספות לקידום העסק:
* חבילות לידים לעסקים - כל סוגי חבילות הלידים בלינקלי מבוססות אך ורק על רלוונטיות והתעניינות "חמה" בזמן אמת, מצד לקוחות וצרכנים המחפשים פתרונות מיידיים הקשורים לתחומי העסק שלך.
מנגנון הבקשה לקבלת הצעות מחיר בקליק בשיטת המכרז המוגבל, מופעל בלינקלי בשיטה מתקדמת הקובעת סטנדרט חדש ומוביל בתחום ומשתלמת מאוד עבורך כבעל עסק. יש לך שליטה מלאה בקצב הלידים שתקבל ב-SMS, תוכל באופן ריאלי לסגור עסקאות תוך התמודדות עם מספר מוגבל מאוד של מתחרים. תוכל להחליט בזמן אמת האם לרכוש ליד מתוך בנק הלידים שלך ובהתאם ליכולת, זמינות ומידת ההתאמה של הפתרונות האפשריים שלך לצרכי הלקוח. 
חבילות הלידים המוצעות מתבססות בחלקן על מנגנון הצעת המחיר וחלקן על בקשות אישיות ובלעדיות לקבלת הצעת מחיר ישירות מדף העסק שלך בלינקלי.
* חבילות קידום ופרסום לעסקים- חבילות הקידום והפרסום של לינקלי מאפשרות לעסק שלך להיחשף בשלושת המקומות הראשונים והמובלטים, בכל חיפוש הקשור לתחומי העסק. ההופעה היא קבועה בקטגוריה המשנית (לדוגמה: עורך דין לענייני משפחה) בהתאם למיקום הגיאוגרפי ורנדומלית בקטגוריה הראשית (לדוגמה: עורכי דין ומגשרים) בהתאם למיקום הגיאוגרפי. רכישת חבילת קידום ופרסום מוגבלת לשלושה עסקים בלבד בכל קטגוריה משנית באזור נבחר ובשיטת כל הקודם זוכה.
האזור האישי עבור בעלי עסקים - היקף החשיפות ונתוני הביצוע של החבילות מתעדכן באופן שוטף. תוכל לשלוט במידע ולעדכן את דף העסק. עדכון סטאטוס הטיפול בלידים שלך מתבצע גם הוא מהאזור האישי, שתוכנן באופן מתקדם וידידותי לתפעול. 
המלצה - מומלץ להירשם לתפוצת הניוזלייטר של לינקלי (בתחתית העמוד הזה), נשלח אליך טיפים תקופתיים לניהול העסק שלך ונעדכן אותך על מבצעים וחידושים.

בלינקלי מובילים את החיפוש באינטרנט בישראל

264,551 עסקים

25,786 גולשים במצטבר

30 דירוגים

257,265 צפיות מצטברות בעסקים

2,249 שירותים ממשלתיים
252 מוקדי שירות
179,734 בעלי מקצוע
182,235 מגוון השירותים

ממש כדאי לך להרשם כאן ולקבל מאתנו עדכונים
מעניינים שיחסכו לך זמן וכסף