back to top content חזרה למעלה

כאן מוצאים פתרון לכל צורך של שירות וצרכנות

חפש איך שנוח לך: בעל מקצוע, מוצר, שם עסק, משרד ממשלתי או ארגון ציבורי

פתיחת ההרשמה חינם, מסלולי המנויים, החבילות ומנגנון לידים והצעות מחיר של לינקלי - ממש בקרוב - בתחילת נובמבר 2019 !

בעל עסק ופרילנסר - הנה הסבר לגבי אפשרויות קידום העסק שלך בלינקלי!

לינקלי (LINKLY)- החיפוש המוביל באינטרנט בישראל, הוא הזירה הדיגיטלית הרחבה, המתקדמת והמשתלמת ביותר בישראל עבור בעלי עסקים, בעלי מקצוע ופרילנסרים.
כפלטפורמה מרכזית ידידותית ויעילה, המאפשרת לכל אזרח למצוא, להתחבר בקליק ולפתור ממקום אחד כל צורך הקשור למשרדי ממשלה ומוסדות ציבוריים, פוטנציאל הלקוחות עבור לידים לעסקים הוא משמעותי מאוד. כבעל עסק, תשתמש בעצמך בלינקלי כאזרח, אך אינך יכול להרשות לעצמך שלא להיות נוכח בלינקלי כעסק המספק שירותים ללקוחות.
בסוף אוקטובר 2019, תופעלנה בלינקלי עבור בעלי עסקים אפשרויות של חבילות ומסלולים מגוונים לצורך קידום העסק.
מסלולי מנויים לעסקים - הנוכחות הבסיסית היא בסוגים של מסלולי מנויים וראשית דבר, יצויין כי עסקים ופרילנסרים יוכלו להופיע בלינקלי ולזכות בחשיפה רחבה במסגרת מסלול של מנוי חינמי לחלוטין. רכישת חבילות קידום ופרסום נוספות המפורטות בהמשך, תתאפשר גם במסגרת מסלול המנוי החינמי לעסקים.
עסקים רבים כבר רשומים בלינקלי עם פרטים בסיסיים. כבעל עסק, תוכל כבר עכשיו לבדוק באמצעות מנוע החיפוש האם העסק שלך רשום בלינקלי.
מומלץ להרשם לניוזלייטר כבעל עסק, כדי לקבל עדכון מייד כאשר כל האפשרויות תהיינה זמינות בקרוב. לאחר קבלת העדכון תוכל לבצע תהליך הרשמה פשוט, ידידותי ומהיר וללא כל התחייבות. בתום ההרשמה יוקצה לך דף עסק עצמאי מתקדם בלינקלי ותוכל לעדכן בו את פרטי העסק שלך ולנצל את מקסימום האפשרויות החינמיות. תקבל כמובן סיסמא ושם משתמש לניהול האזור האישי שלך בלינקלי. 
פרט למסלול המנוי החינמי בלינקלי, יהיו 2 מסלולי מנויים מורחבים בתשלום. המסלולים הינם המשתלמים והמתקדמים ביותר בישראל. בכל מסלול משתנה היקף הפיצ'רים שמאפשר לעסק שלך חשיפה ודרכי יצירת קשר מיידי מצד לקוחות וצרכנים.
זירת העסקים של לינקלי היא ברורה, נוחה ומתקדמת, אין תשלום על כל חשיפה של העסק, אין תשלום על קליקים או פעולות בדף העסק, אין תשלום על חיוג לעסק וגם אין הפתעות בחשבונית. הכל כלול בלינקלי ואין מסחטת כספים.

גם במסלול החינמי ניתן להרשם לנוכחות באזורים גיאוגרפיים ולבחר מילות מפתח ללא הגבלה, ניתן לכלול בפרטי העסק את אתר האינטרנט ואת ערוצי המדיה והרשתות החברתיות שלך ועוד. פרט למסלולי המנויים, תוצענה לך כבעל עסק אפשרויות קידום נוספות בתשלום:
חבילות לידים לעסקים - כל סוגי חבילות הלידים בלינקלי מבוססות אך ורק על רלוונטיות והתעניינות "חמה" בזמן אמת, מצד לקוחות וצרכנים המחפשים פתרונות מיידיים הקשורים לתחומי העסק שלך.
מנגנון הבקשה לקבלת הצעות מחיר בקליק בשיטת המכרז המוגבל, יפעל בלינקלי בשיטה חדשנית הקובעת סטנדרט חדש ומוביל בתחום, המשתלמת מאוד עבורך כבעל עסק. תהיה לך שליטה מלאה בקצב הלידים שתקבל, תתמודד ותתקדם לכיוון סגירת עסקאות באופן ריאלי עם מספר מוגבל מאוד של מתחרים, תחליט רק בזמן אמת האם לרכוש ליד מתוך בנק הלידים שלך ובהתאם למידת היכולת שלך לטפל בו ולמידת ההתאמה המלאה של הפתרונות האפשריים שלך לצרכי הלקוח. 
חלק מחבילות הלידים המוצעות מתבססות על מנגנון הצעת המחיר וחלק על בקשות אישיות להצעת מחיר ישירות מדף העסק שלך בלינקלי.
חבילות קידום ופרסום לעסקים- חבילות הקידום והפרסום של לינקלי יאפשרו לעסק שלך להיחשף בשלושת המקומות הראשונים והמובלטים, בכל חיפוש הקשור לתחומי העסק. ההופעה בעת חיפוש על ידי לקוחות פוטנציאליים, תהיה קבועה בהתאם לקטגוריה המשנית המבוקשת (לדוגמה: עורך דין לענייני משפחה) והמיקום הגיאוגרפי הנבחר, ותהיה רנדומלית בהתאם לקטגוריה הראשית (לדוגמה: עורכי דין ומגשרים) והמיקום הגיאוגרפי הנבחר. רכישת חבילת קידום ופרסום מוגבלת לשלושה עסקים בלבד בכל קטגוריה משנית באזור הנבחר ובשיטת כל הקודם זוכה.
האזור האישי עבור בעלי עסקים - היקף החשיפות ונתוני הביצוע של החבילות מתעדכן באופן שוטף וניתנת לך האפשרות לשלוט במידע ולעדכן את דף העסק. עדכון סטאטוס הטיפול בלידים שלך מתבצע גם הוא מהאזור האישי, שתוכנן באופן מתקדם וידידותי לתפעול. 
המלצה - מומלץ להירשם לתפוצת הניוזלייטר של לינקלי, נעדכן אותך בזמן אמת על תחילת ההרשמה עבר בעלי עסקים ועל אפשרות רכישה של חבילות קידום לעסקים וגם תקבל מאתנו טיפים תקופתיים לניהול העסק שלך.

בלינקלי מובילים את החיפוש באינטרנט בישראל

264,794 עסקים

117,678 גולשים במצטבר

18 דירוגים

327,375 צפיות מצטברות בעסקים

2,249 שירותים ממשלתיים
252 מוקדי שירות
179,734 בעלי מקצוע
182,235 מגוון השירותים

ממש כדאי לך להרשם כאן ולקבל מאתנו עדכונים
מעניינים שיחסכו לך זמן וכסף